Restauracja Złota Jesień

[ Wynajmę ] Restauracje

Kontakt Wyślij wiadomość
Rezerwacja stolików 518-672-372 tel. 58 681-15-83 Catering, imprezy: 601-428-649
grono@grono.gda.pl
Miejscowość KartuzyRestauracja Złota Jesień jest położona w niezwykle urokliwym miejscu nad jeziorem Karczemnym w Kartuzach w pobliżu punktu widokowego ”Ławka Asesora”.

Z jednej strony jest otoczona lasem z drugiej otwarta na całą panoramę miasta, którą można podziwiać z tarasu restauracji. Na odległym brzegu dostrzec można XIV w. Kolegiatę Kartuzów, oraz kościół św. Kazimierza.

Panuje tu cisza i urzekający spokój. To doskonałe miejsce na rodzinny obiad, ale także na niezapomnianą imprezę. Zatroszczy się o to profesjonalna obsługa i doborowi kucharze, a ich potrawy, przyrządzone z najwyższej jakości produktów, sprawią, że poczujesz się naprawdę wyjątkowo.

Wesele to najpiękniejszy dzień dla nowożeńców. Każda panna młoda marzy, aby jej wesele był najwspanialszym wydarzeniem. Takim, które wspomina się po latach z łezką w oku, delektując doskonałością tych chwil.

Duża sala pozbawiona wsporników i kolumn, niebanalne, piękne dekoracje w zażyczonej kolorystyce, wykonywane indywidualnie do potrzeb zamawiających, z dużym estetycznym smakiem przez Panią Aleksandrę. Doskonałe menu, które sprosta najbardziej wyrafinowanym smakom. A także, nieograniczona paleta barw, jaką możesz sobie wymarzyć na wielkim nowoczesnym, multimedialnym obrazie malowanym dowolnymi kolorami.

Wszyscy goście będą czuć się tu bezpiecznie i dobrze. Dzieci objęci są u nas szczególną troską, bawią się równie dobrze z animatorem zabaw, bezpieczne i szczęśliwe, kiedy dorośli mogą oddać się weselnej zabawie.

Jeśli planujesz ślub skontaktuj się z Panią Marią nr tel. 601 428 649, jej porady są bezcenne.
Złota Jesień oddaje do dyspozycji Państwa ciekawą i atrakcyjną ofertę bazy noclegowej. e-mail: grono@grono.gda.pl

Zapraszamy!!!


pokaż trasę z:
do 83-300 Kartuzy, ul. Polna 17 , Kartuzy


Inne ogłoszenia