Dom w Ogrodach

[ Wynajmę ] Sale weselne

Kontakt Wyślij wiadomość
502-66-44-44, 504-15-50-00
info@domwogrodach.pl
Miejscowość ZąbkiMamy ogromną przyjemność zaprosić naszych Gości do domu weselnego Dom w Ogrodach w Ząbkach. Nasze wieloletnie doświadczenia, nabyte poprzez pracę w gastronomii i prowadzenie własnej restauracji pozwalają udzielić gwarancji, wysokiej jakości, zorganizowania niezapomnianej przez Państwa uroczystości. „Dom w Ogrodach” położony jest na terenie Pracowniczych Ogródków Działkowych ” Łączka” w Ząbkach.

Urok krajobrazowy, od wczesnej wiosny do późnej jesieni, jest tutaj niezapomniany. Soczysta barwa kwiatów, urzekająca zieleń krzewów i drzew, świeże powietrze a to wszystko tak blisko od wielkomiejskiego zgiełku.

Nasza sala weselna w Ząbkach oddalona jest od ścisłego centrum Warszawy zaledwie o 12 km. Wszystkich Gości, którzy znają nasz obiekt Dom w Ogrodach w Ząbkach z poprzednich lat, pragniemy z przyjemnością poinformować o przeprowadzonym generalnym remoncie. Dokonaliśmy zmian w wyglądzie zewnętrznym całego budynku i wewnętrznym sal.

Nasz Dom Weselny w Warszawie został oddany Państwu do dyspozycji wraz z przepiękną, świeżą aranżację wnętrz oraz urokliwym wystrojem sal i stołów. Z pewnością zachęci to naszych stałych Gości do ponownych odwiedzin a nowym ułatwi wybór naszego „Dom w Ogrodach” w Ząbkach na organizację przyjęcia .

Zapraszamy do:
wyremontowanej nowej klimatyzowanej sali jadalnej i tanecznej na 140 osób obszernego patio z częściowym zadaszeniem ,ogrodowym grillem i placem zabaw dla najmłodszych.
Urzekające miejsce, profesjonalna obsługa , wyśmienite potrawy przygotowane zgodnie z Państwa życzeniem przez naszych kucharzy pod nadzorem szefa miłośnika kuchni staropolskiej i śródziemnomorskiej , gwarantują powodzenie każdej imprezy.

POWIERZAJĄC NAM ORGANIZACJĘ KAŻDEGO PRZYJĘCIA
PODEJMUJECIE PAŃSTWO NAJBARDZIEJ TRAFNĄ DECYZJĘ.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY
dom w ogrodach Ząbki, dom w ogrodach w Ząbkach, dom weselny Ząbki, sala weselna Ząbki, dom weselny koło Warszawy, sala weselna kolo Warszawy, dom w ogrodach Warszawa


pokaż trasę z:
do Ul. Batorego 39, 05-091 Ząbki , Ząbki


Inne ogłoszenia