Dom Weselny Orfeusz

[ Wynajmę ] Sale weselne

Kontakt Wyślij wiadomość
501-444-886
rezerwacje@orfeusz-sala.pl
Miejscowość Tarnowskie GóryW Domu Weselnym Orfeusz wyprawić można każdą uroczystość: od wesel począwszy, przez imieniny, a na firmowych bankietach kończąc. – Wesele możemy zorganizować dla 250 osób na jednej sali. Goście sami mogą zdecydować o wystroju sali i wybrać stoły: okrągłe lub tradycyjne, według własnego uznania, co jest rzadko spotykane. Budynek jest położony na ogrodzonej posesji z własnymi miejscami parkingowymi. Sale są w pełni klimatyzowane.

Profesjonalne podejście, dbałość o gościa, oraz szerokie menu sprawią, że Państwa impreza będzie wyjątkowa.

Ceremonia zaślubin oraz uroczystość weselna to wyjątkowe chwile, do których będą Państwo wielokrotnie wracać we wspomnieniach. Ten szczególny dzień wymaga wyjątkowej oprawy oraz dopieszczenia w najmniejszym szczególe. Z największą dbałością i troską o każdy szczegół pomożemy Państwu zorganizować ten jeden z najważniejszych dni w życiu.

Dbając o najwyższą jakość naszych usług, kompleksowo podchodzimy do każdego zorganizowanego u Nas wesela! Doradzimy Państwu w kwestiach związanych z samą organizacją tak ważnego dnia, podpowiemy gdzie szukać rzetelnych partnerów, polecimy sprawdzone firmy, a przede wszystkim odpowiemy na wszystkie nurtujące Państwa pytania!

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na sprawną, profesjonalną oraz kompleksową obsługę Państwa przyjęcia weselnego! Gwarantujemy niezapomniane chwile spędzone w Domu Weselnym Orfeusz oraz wspaniałe wspomnienia, które pozostaną w pamięci Państwa oraz wszystkich Gości na długie lata!

Serdecznie zapraszamy!!!


pokaż trasę z:
do ul. Nakielska 42/44, Tarnowskie Góry , Tarnowskie Góry


Inne ogłoszenia