Zespół muzyczny Załoga G

[ Usługa ] Zespoły muzyczne

Zakońoczne
Kontakt Wyślij wiadomość
601-180-969
zespol@zalogag.malopolska.pl
Miejscowość TarnówZespół działa od roku 1988.
Występujemy w składzie:

Marcin
Wokal, prowadzenie zabaw, efekty specjalne, instrumenty klawiszowe
Waldek
Prowadzące instrumenty klawiszowe, aranże,
II wokal
Michał
Gitara solowa, prowadząca, akustyczna...

Działamy na terenie Tarnowa i bardzo szeroko pojętych okolic. Bywało, że graliśmy nawet kilkaset km od Tarnowa - np w Warszawie.

Gramy utwory głównie polskie, bo jesteśmy polskim zespołem i uważamy, że wśród rodzimych utworów jest masa - co tu dużo kryć - przebojów. Polskie pioseki świetnie się śpiewa wraz z zespołem podczas imprezy, a wymowne i zrozumiałe dla wszystkich teksty można z powodzeniem zadedykować partnerowi na Balu, lub podczas tańca szeptać partnerce do ucha. Nie znaczy to, że nie posiadamy w repertuarze utworów zagranicznych. Wśród całej listy nazwijmy je "rodzynkami". Dzięki posiadanemu sprzętowi mogliśmy opracować wiele ciekawych aranżacji znanych utworów. Czasem bardzo zaskakujących, ale zawsze z myślą o wyśmienitej zabawie. Przekrojowy repertuar zaciągnięty z lat '60 '70 '80 i '90 ubiegłego wieku (w końcu mamy już XXI wiek) oraz najnowsze przeboje, jak również utwory własnej kompozycji, gwarantują wyśmienitą zabawę dla każdego niezależnie od wieku i chwilowego nastroju.

Gramy bo lubimy i jest to dla nas wielka przyjemność. Od samego początku działalności zespołu założyliśmy, że grać będziemy dopóki będzie nam to sprawiało frajdę (i ani chwili dłużej)

Można bez wątpienia powiedzieć, że dobry zespół muzyczny na weselu, czy innej zabawie tanecznej, to połowa sukcesu. Ja nieskromnie uważam, że nawet nieco więcej, ponieważ to właśnie zespół gwarantuje odpowiednią atmosferę zabawy, dba, aby goście dobrze się bawili i mieli wyśmienity nastrój. Nastrój ten - wypracowany na sali przez zespół - oczywiście udziela się zaraz orkiestrze i tak kółko się zamyka

Jeśli zdecydujecie się Państwo zaprosić nas na swoją zabawę (wesele, festyn itp...), możecie być pewni wyśmienitej zabawy oraz tego, że gościom naprawdę rzadko uda się znaleźć chwile, w których będą chcieli dłużej odpocząć.

Czas, który przeznaczamy na granie jest tylko z rzadka przerywany krótkimi "przerwami technicznymi" na "dostrojenie instrumentów" i wybranie utworów do następnego "wejścia".

Zgodnie z życzeniem gospodarzy prowadzimy zabawy (każdą, którą znamy oraz wszystkie, których w przerwach nauczą nas goście). Staramy się być maksymalnie elastyczni i reagować na tzw potrzeby chwili.

Każdego traktujemy bardzo indywidualnie. Staramy się poznać wymagania, potrzeby, życzenia, aby przygotować i poprowadzić najlepszą zabawę, która zapadnie na długo w pamięci Gospodarzy, Gości, no i oczywiście naszej.

ZAPRASZAMY!


pokaż trasę z:
do , Tarnów


Inne ogłoszenia