Santorini – sala bankietowa

[ Wynajmę ] Sale weselne

Kontakt Wyślij wiadomość
512-283-422
biuro@santorini.org.pl
Miejscowość Trąbki



Sala bankietowa Santorini w Trąbkach jest obiektem położonym niedaleko zabytkowego miasta Wieliczka (6 km od centrum Wieliczki, 20 km od Krakowa) przy trasie Wieliczka-Gdów, Tymowa.

Specjalizujemy się w organizowaniu przyjęć weselnych i imprez okolicznościowych: wesela, szkolenia, imprezy firmowe i konferencje, chrzty, komunie, studniówki, bale sylwestrowe, uroczystości rodzinne, grille.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom Sala Bankietowa Santorini oferuje: salę, która pomieści do 250 osób, estetycznie urządzone wnętrze, przestronny parkiet, nastrojowe oświetlenie, scenę dla orkiestry, klimatyzację, pokoje dla gości, nowoczesną windę, malowniczy ogród do dyspozycji gości, duży parking, monitoring, cały teren jest zamknięty.

Niezapomniane przyjęcie weselne w Santorini!
Menu dostosujemy indywidualnie do oczekiwań Państwa i gości. Cena uzależniona jest od menu oraz ilości osób. W cenie oferujemy wystrój sali – możliwość wyboru z kilku wariantów. Nasz Szef kuchni zapewni wykwintne i oryginalne menu. Specjalnie dla Państwa zapewnimy miłą i fachową obsługę. Naszym atutem niewątpliwie jest atrakcyjna lokalizacja, z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu zieleni.

Szukają Państwo czegoś wyjątkowego? Santorini poleca szereg atrakcji: fontanna czekoladowa, stół wiejski, stół szwedzki, wyspa owocowa, stół rybny.

Wesele Twoich marzeń tylko u nas! Zapraszamy!!!


pokaż trasę z:
do Trąbki 430, 32-020 WIELICZKA , Trąbki


Inne ogłoszenia