Sala bankietowa Na Skarpie

[ Wynajmę ] Sale weselne

Kontakt Wyślij wiadomość
503 015 456, 606 189 209
biuro@salanaskarpie.pl
Miejscowość PorębaChcielibyśmy powitać Państwa w Sali Bankietowej Na Skarpie w miejscowości Poręba. Znajdujemy się bezpośrednio przy drodze krajowej DK 78 na trasie Siewierz-Zawiercie. Dogodna lokalizacja pomiędzy Katowicami a Częstochową oraz dogodny dojazd do Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach to niezaprzeczalny atut naszej Sali.

Miejscowość Poręba to także doskonały punkt wypadowy do pobliskich zamków na Szlaku Orlich Gniazd Jury Krakowsko-Częstochowskiej (Siewierz, Podzamcze, Bobolice).

Sala Bankietowa Na Skarpie oferuje możliwość organizacji imprez do 120 osób. Specjalnie dla Państwa oddajemy elegancki wystrój, przestronne klimatyzowane wnętrze, własne nagłośnienie i zaplecze gastronomiczne oraz obszerny ogrodzony parking z podjazdem dla niepełnosprawnych.

Dbamy o to, aby każda spędzona u nas chwila była dla Państwa wyjątkowa.

Wesela W ten wyjątkowy dzień pragniemy ugościć Państwa w eleganckim wnętrzu, które zapewni wyjątkową oprawę niezapomnianej uroczystości.
Do Państwa dyspozycji oddajemy salę bankietową przeznaczona dla 120 osób. Wierzymy, że wyjątkowa atmosfera, stylowy wystrój i doskonale skomponowane menu stanie się nie tylko tłem, ale także nieodłączną częścią Państwa wspomnień. Dzieci do lat 4 korzystają z wyżywienia nieodpłatnie.
Dzieci w wieku 4 -12 lat korzystają z 50% opłaty od osoby dorosłej.
Obsługa ( kamerzysta, fotograf, członkowie zespołu muzycznego).
W cenie oferujemy Państwu winietki na stół oraz zawieszki na butelki.
Do dyspozycji Państwa Młodych pozostawiamy nieodpłatnie Pokój Nowożeńców z butelką wina musującego w prezencie.
Dodatkowo odpłatnie oferujemy Państwu dekorację stołów (kwiaty, świeczniki itp.), wykonanie zaproszeń oraz elementów wystroju Sali na indywidualne życzenie (pomocą służy nasz wykwalifikowany plastyk).
Do dyspozycji wszystkich gości pozostaje przestronna szatnia, ogrodzony parking, toaleta dla niepełnosprawnych, kącik dla matki z dzieckiem oraz kącik zabaw dla dzieci.

Imprezy okolicznościowe Sala Bankietowa Na Skarpie oferuje także możliwość organizacji uroczystości rodzinnych, firmowych oraz spotkań w gronie przyjaciół.
Organizujemy m.in.:
chrzciny,
komunie,
stypy,
osiemnastki,
jubileusze,
przyjęcia pracownicze.
W przypadku jednoczesnego odbywania się kilku imprez istnieje możliwość podziału sali z dbałością o zachowanie prywatności i kameralnej atmosfery.
Oferujemy menu dostosowane indywidualnie do Państwa potrzeb.
Istnieje możliwość dodatkowo płatnej dekoracji stołów i sali.

Zapraszamy do współpracy!!!


pokaż trasę z:
do ul. Dzielna 1, Poręba 42-480 , Poręba


Inne ogłoszenia