Zespół na wesele Hit-Trio

[ Usługa ] Zespoły muzyczne

Zakońoczne
Kontakt Wyślij wiadomość
504 047 159
kontakt@hit-trio.net
Miejscowość LublinWykonujemy prawie każdy rodzaj muzyki (disco, pop, muzykę biesiadną, disco polo i tradycyjną odmianę jazzu), dlatego jesteśmy bardzo elastyczni podczas opraw imprez muzycznych. W doborze repertuaru, jak każdy dobry zespół muzyczny główny nacisk kładziemy na muzykę dynamiczną, dyskotekową z dużą dawką energii, przy której można się świetnie bawić.

Nasza orkiestra na wesele składa się z trzech muzycznie wykształconych osób, które są w stanie spełnić wszelkie Państwa muzyczne oczekiwania. Istnieje również możliwość poszerzenia składu o takie instrumenty jak perkusja czy gitarę. Posiadamy własny transport, dzięki czemu gramy nie tylko w samym mieście Lublin, lecz również poza jego granicami (Warszawa, Kielce, Kraków, Rzeszów).

Przyjęcia weselne prowadzimy w sposób odpowiedzialny, ale też przede wszystkim kulturalny. Wysokiej jakości oświetlenie oraz sprzęt nagłaśniający, to poza profesjonalizmem wykonań muzycznych, druga wizytówka naszego zespołu muzycznego.

Zapraszamy do współpracy!!!

Nasz zespół muzyczny sprosta wszelkim Państwa oczekiwaniom.

Zapewnimy Wam nie tylko profesjonalną oprawę muzyczną Waszej uroczystości, ale również przyczynimy się do większej ilości niezapomnianych wrażeń.


pokaż trasę z:
do , Lublin


Inne ogłoszenia