ZESPÓŁ MUZYCZNY TAKT

[ Usługa ] Zespoły muzyczne

Kontakt Wyślij wiadomość
509 184 476
takt@onet.pl
Miejscowość GoniądzJesteśmy 5-cio osobowym zespołem muzycznym, zajmującym się uświetnianiem imprez okolicznościowych - wesel, studniówek, urodzin, itp.

Skład naszego zespołu to perkusja, klawisze, gitara basowa, gitara solowa, 2 wokale męskie oraz wokal żeński - gramy więc NA ŻYWO!

!! Nasza wokalistka oferuje również oprawę muzyczną ślubów !!

Gosia
wokalistka o porywającym głosie. Ukończyła studia muzyczne w Olsztynie. Obecnie kontynuuje naukę w studium wokalno – aktorskim w Białymstoku. W 2008 roku brała udział w programie "Szansa na sukces". Chętnie uświetni swym śpiewem Państwa ślub. Jak sama mówi wokalistyka i scena jest jej całym życiem.
Krzysiek
gitarzysta, wokalista, wodzirej. Piętnastoletnie doświadczenie sceniczne pozwala mu profesjonalnie poprowadzić każdą imprezę oraz sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających gości.

Maciek
perkusista. Swoją przygodę z perkusją zaczął w suchowolskiej orkiestrze dętej w wieku 13-stu lat, od tamtego czasu wolne chwile nieprzerwanie łączy z muzyką. Zaraża entuzjazmem i pozytywną energią.

Patryk
wokalista, akordeonista, klawiszowiec. Absolwent szkoły muzycznej. Bardzo uzdolniony multiinstrumentalista, obdarzony charyzmatycznym głosem. Muzyka jest jego pasją i spełnieniem.

Mateusz
basista. Najmłodszy członek zespołu, muzyczną podróż rozpoczął w wieku 10-ciu lat, od tamtej chwili opanowując wiele różnych instrumentów. Wraz z perkusistą, jako sekcja rytmiczna, tworzą mieszankę wybuchową.

Zapraszamy do kontaktu!


pokaż trasę z:
do , Goniądz


Inne ogłoszenia