Verona Sala Weselna

[ Wynajmę ] Sale weselne

Kontakt Wyślij wiadomość
605 324 002
verona@verona-dalikow.pl
Miejscowość DalikówSala Verona zaprasza

Verona to obiekt położony 30 km od Łodzi. Dla Państwa łączymy przyjemność z naturą, bowiem oprócz sal bankietowych oferujemy Państwu park leśny o powierzchni 3 ha.
Nasze 3 sale są przestronne i pięknie zaaranżowane, wprost wymarzone do organizowania w nich wesel, komunii, bankietów, a także szkoleń. Razem sale są w stanie pomieścić do 200 gości.

Na 5-hektarowym zamkniętym terenie można pospacerować, odpocząć w przytulnej altanie nad stawem lub na licznych ławeczkach. Dzieciom oferujemy atrakcyjny plac zabaw. Do Państwa dyspozycji pozostaje też wewnętrzny, zamknięty parking mogący pomieścić 150 samochodów oraz możliwość noclegu w funkcjonalnych pokojach z łazienkami. Możemy zapewnić nocleg 40 osobom.

Większość pomieszczeń (w tym sale) położonych jest na parterze i przystosowanych do obsługi gości niepełnosprawnych.

Verona to doskonałe miejsce na imprezy firmowe. Własna, profesjonalnie wyposażona kuchnia oferuje pyszne polskie potrawy, a pokoje zapewnią wygodny nocleg.

Dekorację stołów i krzeseł oraz pokój dla Nowożeńców otrzymują Państwo w cenie. Sale bankietowe są klimatyzowane i wyposażone w skuteczną i wydajną wentylację. Odpowiednia ilość eleganckich łazienek zapewnia komfort i wygodę.

Tylko w Veronie!
Co istotne, dajemy Państwu możliwość wynajęcia samej sali wraz z zapleczem kuchennym, zastawą stołową i przyległym terenem.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!


pokaż trasę z:
do Dalików, ul.Łódzka 11/13 , Dalików


Inne ogłoszenia