Sosnowy DWÓR

[ Wynajmę ] Sale weselne

Zakońoczne
Kontakt Wyślij wiadomość
(22) 834 10 74, 606 671 671
rezerwacja@sosnowydwor.com.pl
Miejscowość WarszawaSerdecznie zapraszamy w gościnę do zabytkowego Sosnowego Dworku i okolic, w bliskiej otulinie Puszczy Kampinowskiej. Usytuowanie obiektu w wyjątkowym mikroklimacie otoczenia sprzyja organizowaniu przyjęć okolicznościowych tj. wesela, szkolenia, bankiety i konferencję. To także idealne miejsce dla akcji promocyjnych i wystaw o niepowtarzalnym nastroju w oprawie dworku z lat 30.

Do Państwa dyspozycji oddajemy zacisze ogrodu o pow. 8550 m2 i dworek o trzech salach mogących pomieścić do 120 osób przy stołach lub do 200 w czasie przyjęć bankietowych na terenie oraz 22 miejsc noclegowych (pokoje dwu i wielo osobowe). Na posesji znajduje się malowniczo położone oczko wodne, grill z zadaszeniem i drewnianymi stołami ustawionymi wśród pięknego starodrzewia. Tworzy to idealne miejsce do biesiadowania dla około 300 osób. Oferujemy dobrą polską kuchnię lub dania z kuchni polowej dla gości preferujących jej walory. Gwarantujemy miłą i profesjonalną obsługę.

Z myślą o komforcie wypoczynkowym naszych gości jesteśmy otwarci na możliwość organizacji imprez dostosowując się do Państwa gustów.

Do dyspozycji naszych Gości pozostają trzy pomieszczenia bankietowe, w których jesteśmy w stanie pomieścić 120 osób przy stołach. Plener jest z kolei przystosowany do przyjęcia nawet 200 osób. Zapewniamy, że nasza elegancka sala weselna odpowie na oczekiwania nawet najbardziej wymagającej Pary Młodej i zachwyci każdego eleganckimi, zachwycającymi swoim urokiem detalami.

Atuty miejsca:

ogród, gdzie można zorganizować imprezy plenerowe,
duży taras,
parking – obiekt zamknięty,
miejsca noclegowe,
bliskość lasu.

Organizujemy również:

Chrzciny
Imprezy integracyjne
Imprezy okolicznościowe
Komunie
Konsolacje

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również catering.

Zapraszamy do współpracy!!!


pokaż trasę z:
do ul. K. Wóycickiego 10A (wcześniej jako Dankowicka 18) 01-987 Warszawa , Warszawa


Inne ogłoszenia