EQUUUS Powozem do ślubu, kareta do ślubu, bryczka, konie

[ Usługa ] Bryczki do ślubu

Zakońoczne
Kontakt Wyślij wiadomość
505 041 925
tmusial16@wp.pl
Miejscowość Busko-ZdrójSerdecznie zapraszamy Młode Pary w podróż do ślubu elegancką karetą. Dzień ślubu jest dla przyszłych małżonków dniem wyjątkowym i niepowtarzalnym. Dlatego też chcemy zaproponować Wam przygotowanie odpowiedniej oprawy całego wydarzenia. Niezapomniane przeżycie oraz podniosłą atmosferę z nutką elegancji gwarantuje bardzo wygodna kareta dla 4-6 osób.

Pojazd ten jest wyposażony w składany dach, który zapewnia wysoki komfort nawet w niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Powóz ciągną dwa konie fryzyjskie o niepowtarzalnej urodzie a powożą nie mniej urodziwi i doświadczeni stangreci ;)

Serdecznie zapraszamy!


karetą do ślubu małopolskie Kraków Busko-Zdrój, kareta do ślubu małopolskie Kraków Busko-Zdrój , bryczką do ślubu małopolskie Kraków Busko-Zdrój, bryczka do ślubu małopolskie Kraków Busko-Zdrój, powozem do ślubu małopolskie Kraków Busko-Zdrój, powóz do ślubu małopolskie Kraków Busko-Zdrój, konie fryzyjskie do ślubu małopolskie Kraków Busko-Zdrój, końmi do ślubu małopolskie Kraków Busko-Zdrój,


pokaż trasę z:
do , Busko-Zdrój


Inne ogłoszenia