Pałacyk Fantazja

[Wynajmę] Sale weselne

Pałacyk Fantazja to doskonałe miejsce na organizację różnego rodzaju imprez okolicznościowych.

W pobliżu sali znajduje się duży ogród o powierzchni ponad 2 tysięcy m2, który z pewnością uatrakcyjni wszelkie uroczystości. Jest to też idealne miejsce do organizacji imprez plenerowych.

Oferujemy również salę konferencyjną, gdzie z dala od zgiełku miasta, w sprzyjającej atmosferze, można przeprowadzić konferencje, szkolenia czy negocjacje biznesowe.

Na terenie Dworku znajdują się także: kort tenisowy, boisko do piłki nożnej, miejsce na ognisko oraz plac zabaw. Zapewniamy również monitorowany parking, aby Państwa pojazdy były bezpieczne podczas, gdy będziecie miło spędzać czas w naszym Pałacyku.

Zapraszamy Państwa do świętowania jednego z najważniejszych dni w życiu jakim jest wesele, w eleganckich i klimatycznych wnętrzach Pałacyku Fantazja.

Proponujemy Państwu dużą salę weselną, w której może bawić się nawet 600 osób. Dajemy Państwu do dyspozycji także piękny ogród o powierzchni ponad 2 tysięcy m2. Zwłaszcza latem stworzy on bajkowy klimat dla sesji zdjęciowej nowożeńców. Będzie też doskonałym miejscem relaksu i odpoczynku podczas intensywnej zabawy weselnej.

W naszej ofercie znajdują się także pokoje gościnne w części hotelowej, w których Państwa goście będą mogli odpocząć po przyjęciu.

Pragniemy towarzyszyć Państwu w tym wyjątkowym dla Was dniu by uczynić go jeszcze bardziej wyjątkowym.

Skontaktujcie się z nami i przekonajcie się jak wiele mamy Wam do zaoferowania!


Informacje dodatkowe

Strona Internetowa:www.palacykfantazja.com


Adres ogłoszenia

http://naslubiwesele.net/palacyk-fantazja,o1101

Kontakt

Mail: palacykfantazja@interia.pl
Telefon: 508 321 973

Lokalizacja

Sięciaszka Pierwsza 57a, 21-400 Łuków, Sięciaszka Pierwsza/Łuków
Lubelskie (pl)

Ogłoszenie dodano: 2017-11-30 13:40:42
Ogłoszenie wygasa: 2019-11-30 13:40:42