Dom Przyjęć Calvados

[Wynajmę] Sale weselne

W naszym domu Calvados w Katowicach, zorganizują Państwo niezapomniane i wymarzone wesele.

Dołożymy wszelkich starań, aby Państwa przyjęcie weselne było magicznym dniem, który jeszcze wiele lat będą Państwo ciepło wspominać. Zapewniamy, że zadbamy o każdy, nawet najdrobniejszy detal na Państwa weselu, zaczynając od dekoracji sali, poprzez wykonanie idealnego menu, aż po obsługę na najwyższym poziomie.

Rozumiemy, że mogą mieć Państwo własna wizję wyglądu i przebiegu wesela. Dlatego też zachęcamy do tego, aby poczuli się Państwo współorganizatorem przyjęcia, poprzez wskazywanie nam Państwa życzeń, marzeń i inspiracji. My, jako doświadczeni organizatorzy, zawsze chętnie będziemy służyli radą, zaproponujemy sprawdzone rozwiązania. Jednak nigdy nie będziemy narzucać naszych propozycji, wiedząc, że Państwa przyjęcie weselne musi być dokładnie takie, jako to sobie Państwo wymarzyli. Po przyjęciu weselnym proponujemy odpoczynek w naszych pokojach.

Cena organizacji przyjęcia weselnego zależy wyłącznie od Państwa życzeń. Aby ustalić wszystkie szczegóły oraz poznać naszą pełną ofertę, zapraszamy do kontaktu.

Organizujemy również:

Chrzciny
Komunie
Imprezy firmowe
Bankiety
Studniówki itp.

Zapraszamy do współpracy!


Informacje dodatkowe

Strona Internetowa:www.calvados.katowice.pl


Adres ogłoszenia

http://naslubiwesele.net/dom-przyjec-calvados,o1099

Kontakt

Mail: biuro@calvados.katowice.pl
Telefon: 607 217 101

Lokalizacja

ul. Panewnicka 403, 40-774 Katowice, Katowice
Śląskie (pl)

Ogłoszenie dodano: 2017-11-29 10:20:40
Ogłoszenie wygasa: 2019-11-29 10:20:40