Cocktail Group - barman na wesele / mobilny drink bar

[ Usługa ] Atrakcje weselne

Kontakt Wyślij wiadomość
721 145 042
kontakt@cocktailgroup.pl
Miejscowość LublinCocktail Group to agencja barmańska zrzeszająca młodych, profesjonalnych barmanów. Zdobywali oni doświadczenie przez lata pracy za barem w różnych klubach, hotelach oraz restauracjach. Ciągłe szkolenia oraz start w różnorakich konkursach zapewniają nieustanny rozwój i odkrywanie nowych smaków.

Firma specjalizuje się w organizacji Event Barów na przyjęciach okolicznościowych. Dzięki mobilnym barom, nasi barmani zaserwują swoje koktajle gdzie tylko zechcesz!

W naszej ofercie można znaleźć wszystko czego potrzeba do szampańskiej zabawy, a nasi barmani zadowolą gusta nawet najwybredniejszych gości. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie oraz rzetelnie.
Jeśli nie masz pomysłu na kartę koktajli, bądź nie wiesz co jest teraz na topie - skorzystaj z jednego z naszych szablonów! Gwarantujemy, że koktajle są orzeźwiające i pyszne!

Event Bar
Obsługa imprez okolicznościowych jest naszą domeną. Starannie dobrane menu do potrzeb gości oraz praca na najwyższej jakości produktach to dla nas codzienność. My sprawimy, aby Twoi goście z uśmiechem wspominali Twoje przyjęcie.

Posiadamy mobilne bary, dzięki czemu możesz nas wynająć na imprezy w pomieszczeniu, jak i w plenerze.


Dodatkowo zajmujemy się:

* szkoleniami
* bar consultingiem
* pokazami

Nie zwlekaj i skorzystaj z usług profesjonalistów!

Zachęcamy do odwiedzania nas na facebooku - fb.com/cocktail.group.lublin/ oraz naszej strony internetowej: www.cocktailgroup.pl

barman barman na wesele drink bar bar mobilny tani barman pokaz barmański event bar najlepszy barman najlepszy bar koktajl bar


pokaż trasę z:
do , Lublin


Inne ogłoszenia